سوالات متداولثبت سفارش مربوط به خرید محصولات به یکی از روش های زیر قابل انجام است:

 • سفارش از طریق سایت
  • برای ثبت سفارش از طریق سایت آریانا مد می توانید ابتدا محصول یا محصولات مورد نظر خود را انتخاب و به سبد خرید خود اضافه کنید. سپس در مراحل بعدی اطلاعات مربوط به مقصد و اطلاعات تماس را وارد کنید تا طی همان روز سفارش شما برای بررسی به بخش فروش یا انبار ارسال شود.
 • سفارش به صورت تلفنی
  • در این حالت می توانید با تماس با هر یک از شماره های زیر سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت کنید:
   • شماره دفتر : 02176781064
   • سفارش از طریق واتس اپ : 09981003089
   • پشتیبانی فروش : 02176781064
 • ثبت سفارش از طریق شبکه های اجتماعی
  • برای ثبت سفارش و دریافت راهنمایی های بیشتر در مورد محصولات می توانید از هر یک از شبکه های آریانا مد استفاده کنید

در صورتی که سفارش خود را از طریق وبسایت آریانا مد ثبت کنید، در آخرین مرحله باید اطلاعات سفارش دهنده، اطلاعات تماس و اطلاعات مقصد و همچنین نحوه پرداخت و نحوه ارسال سفارش را وارد کنید.

در صورتی که سفارش خود را به صورت تلفنی یا با استفاده از شبکه های اجتماعی آریانا مد ثبت کنید، برای تسریع در فرایند آماده سازی و ارسال سفارش، نام و نام خانوادگی سفارش دهنده، آدرس دقیق پستی و کد پستی مقصد، و شماره تماس مورد نیاز خواهد بود.

تحویل سفارش ممکن است بسته به نوع کالا و همچنین روش های پرداخت و ارسال مدت زمان های مختلفی طول بکشد.

به طور کلی با توجه به اینکه محصولات از مبدا انبار آریانا مد در شهر تهران ارسال می شوند، میانگین مدت زمان تحویل کالا توسط شرکت پست به این صورت است:

 • برای شهرهای تهران و کرج سفارشات 1 روزه ، تحویل می شوند. ممکن است در برخی موارد سفارشات این شهرها دو روز پس از ارسال تحویل شوند.
 • برای سایر شهرها سفارشات 3 الی 5 روز کاری، تحویل می شوند.

لازم به ذکر است برای محصولات ناموجود و در انتظار شارژ، بین یک هفته تا بیست روز کاری برای آماده سازی و ارسال کالا، مورد نیاز خواهد بود و کالا پس از آماده سازی ارسال خواهد شد.

تولیدی ها و انبار اصلی آریانا مد در شهر تهران مستقر است و تمام محصولات به صورت پیش فرض از این شهر ارسال می شوند.

در صورتی که کفش یا کالای ارسالی برای شما، به دلایلی همچون سایز نامناسب، عدم مطابقت مشخصات یا عدم رضایت از کیفیت محصول ارسالی، نتواند رضایت شما را جلب کند می توانید کالای ارسال شده را تا 7 روز مرجوع کنید تا سایز دیگر از همان مدل، یا مدل دیگر و یا خود هزینه پرداخت شده برگردانده شود.

اطلاعات بیشتر در مورد نحوه و شرایط مرجوع کردن کالا را می توانید در این صفحه مشاهده کنید:

رویه های بازگرداندن کالا

برای اندازه گیری دقیق سایز مناسب کفش می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

اندازه گیری سایز پا

هدف آریانا مد ارائه کالای با کیفیت و قیمت مناسب به دست مصرف کننده نهایی است. به همین دلیل تلاش دارد با استفاده از ابزارهای نوین و اینترنتی امکان دسترسی بلاواسطه به محصولات خود را برای تمام مردم ایران فراهم آورد. به همین دلیل الویت اول خود را ارتقای رضایت مشتریان اینترنتی و غیرحضوری خود قرار داده است.

محصولات آریانا مد به صورت آنلاین از طریق وبسایت و شبکه های اجتماعی مربوطه به فروش میرسند.